wtorek, 31 stycznia 2017

Akcja

Jakość analizy finansowej zależy od dostępu do danych finansowych, informacji o spółce i sektorze, w którym działa. Kilkukrotnie przygotowując analizę natknąłem się na ograniczenie z dostępem do danych, które znajdowały się w płatnej części serwisów. Prywatnie nie zdecydowałbym się na wykup dostępu do tych miejsc. 


Dlatego postanowiłem zorganizować zrzutkę w celu uzyskania środków na kupno rocznej prenumeraty Parkietu (co pozwoli mi również na dostęp do archiwów) i subskrypcję Stockwatcha. Koszt całkowity 1998 zł. Jeżeli się nie uda zebrać całej kwoty to przeznaczę ją na krótszy okres prenumeraty.

Jeżeli blog AnalizyOBS jest dla Ciebie przydatny, znajdujesz tu ciekawe analizy, a może nawet zarobiłeś dzięki niemu to proszę o udział w akcji wsparcia tego blogu.

Każdemu, kto poda mail przy wpłacie (w polu wiadomość) prześlę po zakończeniu akcji (wcześniej niż pojawi się na blogu) analizę spółki, która ma szansę na poprawę wyniku w 2017 roku.

26 komentarzy :

 1. Cześć jestem nowy na twoim blogu i bardzo mi się podoba:) Polecił mi go kolega który tez inwestuje. Na razie po 1,5 rocznym inwestowaniu wychodzę na zero. Mam nadziej że twój blog uzbroi mnie w wiedzę do zarabiania na giełdzie. Bardzo dobry pomysł z żutą na tą prenumeratę. Pozdrawiam Grzesiek

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, chętnie wpłacę na tą akcję, bo uważam, że twoje analizy są warte tego. Jednak nie wiem, nie znalazłem gdzie i jak dokonać wpłatę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prawym górnym rogu jest przycisk 'Wpłać teraz'

   Usuń
 3. Subskrypcja Stockwatcha wystarczy. Lepiej założyć jeszcze rachunek maklerski w BOŚ Banku i skorzystać z bossaskaner (bardzo pomocna aplikacja z wszystkimi raportami) nanoszona na bieżąco. Co do prenumeraty Parkietu... Mam ok kilku lat i zdecydowanie preferuje Stockwatch i bossaskaner :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp do BOŚ-a mam. Wolę jednak korzystać z bankiera niż bossaskaner.
   Dla mnie ważne są artykuły i wypowiedzi analityków i prezesów spółek. A te są zazwyczaj zakodowane.Jedno zdanie potrafi wszystko zmienić :)

   Usuń
 4. Witam
  Chciałbym wesprzeć bloga. Na jakie dane mam zrobić przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prawym górnym rogu jest przycisk 'Wpłać teraz'

   Usuń
 5. Witam
  Nie wiem czy coś jest z przeglądarką ale u mnie ten przycisk się nie wyświetla ani na komputerze ani na komórce. Może to jakiś błąd na stronie? Chciałbym wesprzeć bloga bo są tu bardzo przydatne i ciekawe analizy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. jest :) dzięki

  OdpowiedzUsuń
 8. Poszła wpłata :) Dobra inicjatywa! Jacek@aq....

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Wplata poszla. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, pieniądze wpłacone. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam, pieniądze wpłacone. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jest jakieś minimum wpłaty ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Good idea, trzeba pomóc za kawał dobrej roboty to pomagam :-)
  pozdrawiam
  Marcin

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo dobry i jakościowy wpis. Przyda się wszystkim, którzy są zainteresowani tą tematyką. Ja natomiast serdecznie polecam te usługi http://blueoak.pl/uslugi/newconnect. Firma BlueOak pomaga wejść na giełdę nawet tym początkującym przedsiębiorstwom.

  OdpowiedzUsuń
 15. poszło, dzięki !!

  OdpowiedzUsuń
 16. Skromnie ale poszło, 1900 powinno być już przebite.
  "miłośnik" Awbudu którego tutaj nie ma tak że bardzo poproszę w wolnej chwili.
  Dziękuję, pozdrawiam, powodzenia wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 17. akcja zakończyła się sukcesem...

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja również się dołączam. Dobra robota OBS, 3mam kciuki za dalszy rozwój bloga. Pzdr. Przemo_KOX

  OdpowiedzUsuń