wtorek, 10 lipca 2018

50 zł na Booking.com

Jak ktoś chciałby dostać 50 zł za rezerwację na booking.com to może skorzystać z tego linku. Pierwsze 10 osób dostanie od booking.com po 50 zł, jeżeli zarezerwuje i zrealizuje nocleg.

Wejście do booking.com z promocją przez link : rezerwacja


4 komentarze :

 1. analizowałeś może przychody w przeliczeniu na PLN - przecież większość jest w walucie? a może analizowałeś również koszt wyrobów gotowych w PLN? może udało by się policzyć czy muszą się zabezpieczać walutowo.

  podejrzewam,że teraz największy wpływ na wynik będą miały koszty i osiągane marże. dodatkowo cash flow może im szwankować przy takim kredytowaniu. problemy gotówkowe należą do najgorszych. pytanie jakie jest bezrobocie w Tajlandii gdzie mają fabryki i jakie jest ciśnienie na wynagrodzenia - podejrzewam że podobne jak u nas.

  spółka podoba mi się bardzo - ale jest cholernie dużo ryzyk. jak np córka staje się Prezesem - nie mam nic przeciwko rodzinie ani kobietom, ale nie wiem czy jest to przygotowana sukcesja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że dotyczy Mercatora.
   Oczywiście ryzyka są jak w każdej spółce.
   A ta ma produkt i dynamicznie zwiększa sprzedaż.
   Problemem były ceny lateksu, a te sprzyjają.
   Reszta (kursy, wynagrodzenia) to kwestia dostosowania.
   Jak rosną wynagrodzenia to całemu rynkowi, a nie tylko Mercatorowi.
   A więc inni też muszą zwiększać w takim przypadku ceny.
   Oni niedawno podawali, że mają korzystniejszą sytuację w Tajlandii od Indonezji, a to w tych krajach jest największa produkcja.

   Usuń
 2. przepraszam coś mi się pomyliło i nie w tym miejscu napisałem.

  OdpowiedzUsuń
 3. wypadałoby dodać, że Ty też dostaniesz bonus od booking.com jeśli ktoś skorzysta z Twojego linku... nie mam nic przeciwko temu, że zyskasz ale wypadałoby być transparentnym w takich sprawach. A dodatkowo może ktoś właśnie specjalnie skorzysta z linka, żeby wspomóc fajnego bloga. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń