wtorek, 25 września 2018

Zaproszenie na spotkanie ze spółką Voicetel Communications SA

Spółkę poznałem na WallStreet 22. Działa na ciekawym, perspektywicznym rynku. 27 września w Warszawie organizuje spotkanie z inwestorami, na które zapraszam. Można będzie poznać lepiej spółkę i jej produkty.

Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu


Voicetel Communications S.A. jest liderem branży Conversational AI wpisującej się w jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się trendów technologicznych na świecie. Zgodnie z prognozami BBC Research do 2021 roku globalny rynek inteligentnych robotów osiągnie wartość 15 bilionów dolarów. 

Rozwiązania Voicetel opierają się o Brilliance, czyli autorską technologię umożliwiającą prowadzenie płynnej rozmowy z klientami przez telefon. Technologia ta znajduje coraz szersze zastosowanie na infoliniach - zastępując lub uzupełniając konsultantów call center w większości procesów obsługi klienta w firmach z wielu branż. Voicetel Communications zadebiutowała na New Connect 10 maja 2016 roku. W ciągu dwóch lat kapitalizacja spółki wzrosła o 240%.

27 września 2018 roku Voicetel Communications we współpracy z SII organizuje konferencję dla Inwestorów Indywidualnych. Wydarzenie to będzie miało miejsce na 32 piętrze budynku Golden Floor Tower w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z informacjami na temat bieżącej sytuacji spółki i jej najistotniejszymi planami rozwojowymi. Spółka poinformuje również o strategii dystrybucji produktów Voicetel zarówno w kraju, jak i na świecie. Nie zabraknie wprowadzenia w podstawowe informacje na temat branży Conversational AI, w której spółka działa, perspektyw jej rozwoju, a także omówienia i prezentacji posiadanych przez Voicetel rozwiązań. Jeden z bloków czasowych konferencji poświęcony również będzie omówieniu wybranych pozycji bilansu.

Atrakcją wydarzenia będzie możliwość samodzielnego stworzenia i przetestowania robota głosowego w specjalnej budce Dialla. Każdy uczestnik otrzyma również bon AlterYou z numerem do swojej osobistej, Głosowej Asystentki poczty głosowej.

W trakcie wydarzenia organizatorzy zapraszają również na poczęstunek w postaci menu coctajlowego.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się pod poniższym linkiem (poprzez który również można zarejestrować się na wydarzenie):

4 komentarze :

 1. przejrzałem na szybko ich sprawozdanie finansowe. Temat bardzo przyszłościowy i nośny. Pokazują super wyniki , tylko dlatego że większość kosztów ładują w capex. Normalna spółka robi wręcz odwrotnie żeby obniżyć sobie podatek. Do tego zmasowana kampania do inwestora indywidualnego. Ech, chyba już za długo jestem na GPW.

  OdpowiedzUsuń
 2. OBS masz jakieś udzialy w tej spółce? Jeśli nie to może przedstawicie jej analize na portalu albo tutaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam i nie wypowiadam się czy warto.
   To jest tylko informacja o organizowanym przez spółkę i SII spotkaniu z inwestorami. Informacje są od spółki.
   Ja spółkę poznałem na WallStreet. Opowiadali ciekawie o ich produktach, które już realnie działają. Na mnie wrażenie zrobiły rzeczywiste rozmowy z ludźmi - ponad 99% myślało, że rozmawia z człowiekiem.
   Dlatego sądzę, że warto posłuchać o tym, co robią i jakie mają plany.

   Natomiast prawdą jest to, co napisał powyżej szejker - duże nakłady na tworzenie oprogramowania i zapotrzebowanie na kapitał. I to też trzeba wziąć pod uwagę.
   Rynek przyszłościowy, produkt ciekawy, ale kluczowe jest to, czy uda im się produkty sprzedać do szerokiego grona odbiorców. Albo pozyskać jakiegoś międzynarodowego partnera.

   Usuń
  2. @ Szejker @ OBS pisze ze spotkania ze Spolka, jasnym dla mnie jest po rozmowie face to face czemu jest kampania do nas... logiczne, oni mowia wprost, ze zaden fundusz w PL nie rozumie jakie sa ich potrzeby, niemalze rezygnuja z tej formy pozyskania kapitalu. Chetnie wiecej napisze pozniej, ale juz wielki uklon dla Pawla, ze napisal, ze taki event bedzie. Bardzo skorzystalem I podzielam opinie, ze sa sietnie przygotowani I ciekawie o tym opowiadaja. ŁD.

   Usuń