środa, 5 grudnia 2018

Portal Analiz oceniony na 5

3 miesiące Portalu Analiz i pierwsze podsumowanie.
700 osób zarejestrowanych, w tym 170 abonentów.
Średnia ocena z ankiet abonentów 5,1.
Więcej w rozwinięciu...


Zacznę od bajki:
W pewnej krainie żył król, który zarządził, że co tydzień każdy mieszkaniec ma mu przynieść cenny dar. Ludzie zaczęli więc przynosić złote kielichy i pierścienie, wspaniałe szaty, cenną porcelanę. Jedna z osób przyniosła jabłko, na które król nawet się spojrzał.
I tak co tydzień król otrzymywał cenne dary i jedno jabłko.
Pewnego dnia odrzucone jabłko chwyciła małpka, ale jak je ugryzła to zaczęła strasznie wrzeszczeć. Okazało się, że w jabłku ukryty był przepiękny diament znacznie cenniejszy od pozostałych darów. 
I tak my co tydzień w piątek na Portalu Analiz przynosimy Wam cenny dar - przekrojowe analizy spółek, które są cenniejsze niż opłacane przez spółki rekomendacje, pozytywne wpisy za wynagrodzeniem czy zapewnienia naganiaczy. Budujemy miejsce, co do którego możesz być pewny, że oferuje wysokiej jakości treści i przede wszystkim działa na Twoją rzecz.
8 września na Portalu Analiz opublikowaliśmy pierwsze analizy spółek PCC Rokita i DECORA i zapowiedzieliśmy regularne cotygodniowe publikowanie analiz kolejnych ciekawych spółek, a także systematyczny rozwój Portalu.
Niebawem miną 3 miesiące od tego momentu. W tym czasie opublikowaliśmy przekrojowe analizy 14 interesujących spółek (co piątek nowa analiza), uruchomiliśmy Forum Akcji, a także czat do wymiany informacji na bieżąco. Na Forum jest już 55 tematów, a zatem dyskutujemy już o około 50 spółkach - między innymi omawiając ich kwartalne wyniki finansowe. Chcemy i będziemy dalej rozwijać Portal, w tym docelowo dołączać kolejnych analityków - inwestorów.
na czerwono ostatnie analizy (wiele ze wskazanych na Forum lub Czacie)
Od startu już ponad 700 osób zarejestrowało się w Portalu, a co czwarta z nich (170 osób) wykupiła abonament i korzysta z pełnego dostępu do wszystkich treści. I wygląda na to, że Abonenci korzystający z Portalu są zadowoleni.
Abonenci Portalu wskazują nam kolejne spółki do analiz, które są inspiracją do poszukiwań pereł.
W ramach ankiety dotyczącej wyboru kolejnej spółki zadane zostało krótkie pytanie o ocenę dotychczas opublikowanych analiz (ocena według skali szkolnej). 89 osób odpowiedziało na to pytanie i wystawiło nam "piątkę". Tak wygląda rozkład odpowiedzi (ocena jak w szkole):
Z każdym tygodniem staramy się ulepszać nasze analizy, wyszukiwać ciekawe spółki i wskazywać czynniki mogące wpływać na wzrost ich wyników, a w konsekwencji kursu akcji. Cieszy nas, że krok po kroku rozwija się Forum Akcji, również nasi Czytelnicy mają swoje uwagi, przemyślenia, czy wieści z branży. Codziennie odpowiadamy na pytania na Czacie.
Im będzie nas więcej, tym większa jest szansa, że Portal przekształci się w fajną, prawdziwą społeczność Inwestorów Indywidualnych. Remi i ja inwestujemy swoje prywatne środki i w akcje i w obligacje już od wielu lat. Każdy z nas od blisko 5 lat prowadzi bloga skierowanego do Inwestorów Indywidualnych. Nie pojawiliśmy się "znikąd" i nie znikniemy za chwilę.
Cena abonamentu to zaledwie 123 zł rocznie (10 miesięcznie). Celowo ustaliliśmy ją na tak niskim poziomie, aby pokazać Wam, że warto zapłacić za dobre treści, a także po to, aby zbudować jak największą społeczność Inwestorów Indywidualnych.
Jeżeli nie rejestrowałeś się jeszcze w Portalu Analiz, zarejestruj się w tym miejscu: https://portalanaliz.pl/rejestracja.  Uzyskasz dostęp do dotychczas opublikowanych analiz przekrojowych.
A jeżeli jesteś już zarejestrowany, gorąco zachęcamy do zalogowania się do Panelu Użytkownika i wykupienia abonamentu. Będziesz miał dostęp do nowych analiz przekrojowych, do Forum Akcji oraz Czatu.

17 komentarzy :

 1. Paweł-Twoja inteligencja mnie poraża") Ale od bajek wolę lekturę "Maly Książę". Jesteś super gość. Też tak się zastanawiam, czy nie byłoby dobrym pomysłem założenia jakiegoś alternatywnego stowarzyszenia do SII. Moim zdaniem dbają o wlasne interesy...

  Pozdrawiam serdecznie,

  Nieuk.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My nie chcemy robić konkurencji SII. Celem jest tworzenie grupy, z którą można wymieniać się informacjami. A sami oferujemy swój czas i analizy.

   Co do IQ to pochwalę się, że należę do MENSY :) (chociaż może należałem, bo nie opłacam składek?)

   Usuń
 2. Hehe:) Też miałem propozycję udziału w Mensiw, ale nie skorzystałem. Jesteś chyba poważnie związany z Wrocławiem (super miasto). Szacun w sumie za lojalność.

  Jesteś wybitną osoba a za ten wywiad z okiem maklera-to zasluzyles sobie na platynowy medal;) Każdy kto jest inwestorem/spekulantem - to po prostu lektura obowiązkowa.

  Pozdrawiam serdecznie,

  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow! Chyba muszę jeszcze raz przeczytać ten wywiad :)

   Usuń
 3. Wiem, że Tobie nie wypada się tym chwalić-ale super robota. Cieszy mnie obecność na rynku kapitałowym takich osób. Nie jakieś marketingowe dyrdymały a ocena rzetelna-bo nikt nie jest obiektywny jako inwestor. Wszyscy jesteśmy naznaczeni stygmatem socjalizacji. Dobra juz1 kończę te "ice making", bo jeszcze ktoś pomyśli, że jestem gejem hehe:)


  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również gratuluję i trzymam kciuki za rozwój portalu, póki co nie jestem zawiedziony. P.S. Czy będzie udostępnione nagranie z konferencji Profesjonalny Inwestor z zeszłego weekendu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie było nagrywane, ale mam pomysł, żeby zrobić z tego już samodzielnie wykład.

   Usuń
 5. No to teraz już wiem czemu Triton jest wywalany. Coście tam wysmarowali koledzy na Tritona? Przyznać się mi tu szybko.
  kupięabonamentwportaluanaliz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdę, samą prawdę ...
   Ja już dawno przestałem wierzyć we wpływ tego, co produkuję na kursy.

   Usuń
  2. I teraz, przy prawie 2 zł sugerować ludziom sprzedaż Tritona? Toż to niedźwiedzia przysługa w tym momencie. Oczywiście na rękę Szmagalskim...
   chybaniekupięabonamentuwportaluanaliz

   Usuń
  3. Szkoda, że coś mi zarzucasz, a nie znasz analizy. Ręce opadają.

   Usuń
  4. Paweł,

   Nie ma co się wkurzac. Zawssze się znajdą hejterzy. Niestety ludzka zazdrość...smutne to w sumie jest. Ale jak ktoś ma odwagę pisać głupoty-powinien się podpisać.

   Dobrej nocki,

   Nieuk.

   Usuń
  5. Przecież tylko prowokuję. Wyluzujcie. Nie można się klepać tylko po plecach i słodzić, prawda Nieuk?
   możejednakkupięabonamentwportaluanaliz

   Usuń
  6. No racja, ale to zabrzmiało jak jakiś zarzut wob3c Pawła i zbyt za daleka była ta prowokacja. A ja też często prowokuje, żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć-tylko nie lubię potencjaln6ch ataków ad persona...

   Pozdrawiam,

   Nieuk.

   Usuń
 6. a ja nie będę kadził, od słów lepsze są czyny. Po prostu wykupiłem abonament - głosuję kasą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmarł Prezes Seleny...Zdrowia jednak nie można kupić. To pokazał przykład Steve'a Jobsa również.

  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń