wtorek, 5 lutego 2019

Pozdrowienia z Białki Tatrzańskiej

Narty, snowboard, tłum ludzi i lód na stoku. Efekt - tłumy w SOR w Nowym Targu.
A spędziłem tam aż 9 godzin! Masakra. Ludzie z połamanymi kończynami siedzą na podłodze, bo nie ma już krzesełek.

Jak widać na zdjęciu - gips i złamane 2 kości śródręcza. Jak powiedział Forrest Gump - shit happens. Choć, żeby to w jakiś sposób powiązać z giełdą - sam jestem sobie winien. Tak jak z inwestycjami giełdowymi.
Ale kciuk w górę - kiedyś będzie lepiej! Kości są od tego, żeby się zrastały.

21 komentarzy :

 1. egonac
  Obs szybkiego powrotu do zdrowia! Dobrze, że druga ręka cała ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny wpis:) Sam mam dystans do siebie i bardzo mnie to rozbawilo:) Chociaż zdaję sobie sprawę, że boli...A Foresta kocham. To, co zrobił Tom Hamks-niesamowita sprawa.

  A też tak nawiązując do gieldy-to właśnie widać na tym przykładzie jaki potencjał ma branża medyczna.

  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paweł,
  Nie wiem, czy oglądałeś reportaż z 24.01 Anity Gargas(jest darmowy na tvp vod). To tak trochę w temacie i PCZ. Można nie lubić Tvp, ale materiał bardzo udany.

  Nieuk

  OdpowiedzUsuń
 4. Paweł, są wyniki Examobile. Wynik netto fantastyczny i wygląda to na bogato. Zapowiada się, ze będzie hit 2019 roku. Pytanie do Ciebie czy można się martwić rosnącymi inwestycjami krótkoterminowymi. Bo to prawie o 100% więcej rok do roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inwestycje krótkoterminowe to gotówka.
   Raczej cieszyć, a nie martwic.

   Usuń
 5. Mam nadzieje ze gospodarz praworeczny! Szybkiego powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też życzę sporo zdrówka. Ono jedt najważniejsze. Po co mi pieniądze, jak mam raka. Lekarze dali mi kilka miesięcy życia. Wolalbym mieć złamaną rękę. Ale jest jeden pozytyw. Przynajmniej nie będę Was męczył moimi głupimi postami.

  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń
 7. @Nieuk - tak jak wszyscy zauważyliśmy - Twoja postawa na forum jest godna Wielkiego Szacunku. Kto jak Kto, ale taki Nieuk jak Ty, który już nie jest młody i... Wcale nie jest głupi...! :)
  Dasz Radę :)
  dave

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję. Ale.jestem młody..Chciałem dożyć do 40-tki, ale to już niemożliwe. Żeby byla jasność. Ja się obrażam na lod i i nie mam do nikogo pretensji.

  Serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieję
  , że od czasu do czasu
  Nieuk. mnie wdpomnicie. Za co z.gory dziekuję.


  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To info mnie zmroziło.
   Nie wiem, co napisać.
   Nie chcę tematu drążyć na forum. Może coś więcej prywatnie na maila napiszesz.

   Usuń
  2. Dzięki. Na pewno się odezwę na
   mejla. Komuś muszę przekazać parę zł w zarzadzanie dla moich trzech chrzesniakow. Też mie powinienem takich rzeczy pisać publicznie. Nie chce się użalac nad sobą. Ale.tak chciałem.napisać, że trzeba cenić sobie życie. Steve Jobs pokazał też, że pomimo bogactwa można umrzeć w młodym wieku.

   A Tobie ufam, choć się nie znamy w "tzw. realu" Dziękuję za kilka fajnych słów;)


   Nieuk

   Usuń
 9. Ja się nie obrażam na l9s. Przepraszam zw literówki. Dziękuję.

  Nieuk.


  OdpowiedzUsuń
 10. Js chcę dożyć Oscarów. Idy nie lubię. Pawlikowski odwalił świetna robotę. Ale pewnie dostanie Oscara dostanie ylko za zdjęcia. Za duże lobby producenckie tam idtnieje. A moim hymnem jest też nominowany film, gdxie Lady Gaga i Bradley Cooper odwalił super robotę. Z resztą dla mnie to wibitny aktor. Powinien dostać Oscara za pamiętnik pozytywnego myślenia.

  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę , że nie żartujesz . Obejrzyj ten krótki film profesora https://www.youtube.com/watch?v=rDESLPUV-7c , tam jest jeszcze cała reszta jego wypowiedzi na temat raka . Chyba jako jedyny na tej planecie ma pojęcie i doświadczenie co robić . Sam kilka razy wyleczył się z raka , wyleczył syna i rodziców . Skontaktuj się z nim , a dowiesz się co dalej robić , bo te barany od chemii to nic nie wiedzą .

  Zdrówka
  Piter

  OdpowiedzUsuń
 12. Tu jest link do głównej strony profesora https://www.youtube.com/channel/UC5xc3IhvVlLzqWkM5sKv0Aw/videos

  Piter

  OdpowiedzUsuń
 13. Dzięki Piter. Sprawdzę to. Naprawdę jesteście kochani (żeby było jasność-gejem nie jestem haha:) Skończmy te trudne tematy i carpe diem;)

  Nieuk.

  OdpowiedzUsuń