czwartek, 21 lutego 2019

Typy do końca marca

Abonenci Portalu Analiz najczęściej wskazywali Mercator Medical, Kruka i Arctic typując spółki, które najlepiej zachowają się do końca marca 2019 r.
W ramach konkursu abonenci wybierali po 3 spółki spośród tych, dla których przygotowana została analiza przekrojowa na Portalu Analiz.

Najczęściej występowały te 3 spółki:
- Mercator Medical - producent i dystrybutor rękawic lateksowych i nitrylowych, który niedawno uruchomił nowe linie produkcyjne w Tajlandii.
Analiza przekrojowa: Analiza przekrojowa MERCATOR MEDICAL na Portalu Analiz

- KRUK - lider windykacji w Polsce, spółka z aspiracjami do osiągnięcia podobnej pozycji w Europie zintensyfikowała działalność we Włoszech i Hiszpanii.
Analiza przekrojowa: Analiza przekrojowa grupy KRUK na Portalu Analiz

- ARCTIC - producent wysokiej jakości papieru; po dokonanej restrukturyzacji może pochwalić się znakomitymi wynikami w 2018 roku.
Analiza przekrojowa: Analiza przekrojowa ARCTIC na Portalu Analiz

Analizy przekrojowe spółek na Portalu Analiz:


Przykładowo zmiana kursu od publikacji analizy przekrojowej:
- DECORA +45% (analiza przekrojowa)
- MASTERPHARM + 28% (analiza przekrojowa)
- MARVIPOL + 33% (analiza przekrojowa)

W kontekście poprawy nastrojów na giełdzie dla MiŚ-ów (link- Hossa na MiŚ-ach?) warto szukać wśród nich perspektywicznych spółek.

2 komentarze :

  1. Moim zdaniem najciekawsza spółka to Mercator. Z wielu powodów. Arctic też ciekawy. A z Krukiem dałbym sobie spokój. Tam banki mają pootwierane krótkie pozycje (w grubych mln), ale w sumie pozycję można zawsze odwrócić:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kruk sie okaze najwiekszym niewypalem marca ... to co sie dzisiaj na kursie dzieje to masakra.

    OdpowiedzUsuń